Zeleninová zdravá Befit pizza

Zeleninová pizza – zdravá pochúťka pre každého

Rýchle tempo a prebytok povinností si každý deň vyberajú daň na našom organizme. Snažíme sa držať krok s dnešným svetom a pritom častokrát zabúdame na to, čo je najdôležitejšie – na naše zdravie. Hoci sa snažíme sledovať svoj denný príjem a takmer do každej z našich činností zapájame aplikácie, často nechávame stravu na náhodu. Či už je to ťažký deň v práci alebo  naša vlastná pohodlnosť, strava sa nie raz zvrhne na jedlo dovezené z rýchleho občerstvenia. Mnohí z nás majú svoje dôvody – je to rýchlejšie, pohodlnejšie a mene pracné. Čo keby sme vám však povedali, že i jedlo ako je napríklad pizza sa dá pripraviť a vychutnať v takej podobe, ktorá prinesie vášmu telu i zdraviu  zásobu vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok, ktoré vzpružia vaše telo a posilnia organizmus.

Ako sa to dá?

Vytvorili sme pizzu, ktorej korpus je pripravený zo skutočnej nálože zeleniny. Ukryli sme tu cuketu, mrkvu, zemiaky a vajcia, pričom každá zo surovín sa vyznačuje svojou kvalitou. Cuketa je zelenina, ktorá sa vyznačuje svojim vysokým obsahom vitamínov skupiny B, vitamínu A a E. Je výborným pomocníkom pri problémoch s obličkami a dokáže pomôcť i s vysokým cholesterolom. Mrkva je zas známa vďaka obsahu betakaroténu, ktorý sa podľa potreby organizmu premieňa na vitamín A, a dokáže pomôcť pri problémoch s očami i pokožkou. Okrem toho sme svoju dôveru postavili i na zemiakoch a vajíčkach, ktoré predstavujú zdroj makroživín a vytvárajú s cuketou a mrkvou neodolateľnú kombináciu.

Do našej pizze sme nepridali žiadnu múku ani olej, pretože sme chceli staviť na zdravie. Vďaka tomu je naša pizza vhodná pre každého, kto si na nej chce pochutnať. Jej chuť ocenia deti, športovci, dospelí ale dokonca i tí, ktorí si vo svojom jedálnom lístku nerozumejú s lepkom spoľahlivo obsiahnutým v bežnej múke a vyvolávajúcim tráviace problémy. Naša pizza BeFit postavená na kvalitnej zelenine bude vhodnou voľbou i pre tých, ktorí sa rozhodli pre zdravý životný štýl.

V čom sme jedineční?

V prvom rade bolo pre nás nesmierne dôležité vytvoriť produkt, ktorý by si zachovával vysoký obsah vitamínov, minerálov a vlákniny. Dnešná doba nepraje príjmu vlákniny, ktorá je však kľúčovým prvkom na to, aby naše trávenie mohlo fungovať bez problémov. Jej nedostatok má pre organizmus fatálne následky v podobe chronických i akútnych ochorení. Dobrou správou je, že zeleninová pizza BeFit vlákninu obsahuje vďaka vysokému podielu zeleniny – cuketa, mrkva a dokonca i zemiaky sú skvelým zdrojom i možnosťou ako si vlákninu dopriať zdravou cestou.

Na rozdiel od klasického cesta, v tom našom zeleninovom nie sú ukryté najbežnejšie alergény ako je mlieko či lepok v podobe múky. Vďaka tomu predstavuje výbornú pochúťku pre každého. Skúsite ju i vy?

Naša ponuka

V našej ponuke objavíte približne 50 druhov pizze, pričom každú z nich pre vás vieme v prípade záujmu pripraviť i so zeleninovým cestom. Touto zdravou a prirodzenou cestou dodáte do svojho organizmu nielen zeleninu, ktorá je najmä pre deti potravinou nie príliš obľúbenou, ale doprajete si i vysoký podiel zdraviu prospešných látok. Naša populácia sa vyznačuje akútne slabým príjmom zeleniny – tak prečo si ju nedopriať v podobe výborného a obľúbeného jedla ako je pizza s vašimi obľúbenými ingredienciami a nezameniteľnou chuťou? S nami vždy stavíte na kvalitné ingrediencie, precíznu prípravu a skvelú chuť. Pizza BeFit ponúka oveľa viac ako len zážitok pre chuťové poháriky – ponúka silný kokteil látok, za ktoré sa vám váš organizmus poďakuje. Či už ste sa rozhodli ísť cestou zdravého životného štýlu alebo chcete zaviesť do jedálneho lístka svojich detí viac zeleniny či túžite po zdravšej variante – pizza BeFit je vhodnou voľbou.