FAQ – najčastejšie otázky

Máte reštauráciu, dá sa u Vás najesť v prevádzke?

Nie, sústredíme sa len na rozvoz a preto sa nestane, že by nastala situácia, kedy by sme dali prednosť niekomu inému pred Vašou objednávkou.

Je možný osobný odber priamo na Vašej prevádzke?

Áno, osobný odber je možný na adrese: Suvorovova 36, Žilina.

Akým spôsobom je možné vytvoriť objednávku?

Jedlo si u nás môžete objednať telefonicky na čísle 0911 633 663, prostredníctvom na našej webovej stránky Presto Žilina alebo osobne na adrese Suvorvova 36, Žilina.

Ako môžem u Vás uhradiť objednávku ?

Platba je možná v hotovosti, stravnými lístkami, terminálom na prevádzke alebo online cez našu webovú stránku platobnou kartou.

Čo je BeFit pizza a z čoho sa skladá?

BeFit pizza je zeleninová pizza, ktorej korpus je upečený z čerstvej zeleniny, má tretinu kalórií na rozdiel od klasického cesta, vynikajúcu chuť a neobsahuje múku. BeFiT pizzu si môžete vybrať v ktorejkoľvek variante s príplatkom 1,90€.

Prečo je BeFit pizza drahšia na rozdiel od klasickej pizze?

BeFiT pizzu pripravujeme z nemalého množstva kvalitnej zeleniny a jej príprava je podstatne zložitejšia a náročnejšia na čas oproti klasickej pizzi.

Je BeFit pizza vegánska?

Korpus BeFit pizze obsahuje aj vajce a preto ju nemožno pripraviť ako vegánsku.

Je BeFit pizza vegetariánska?

V prípade, že si vyberiete vegetariánsku „oblohu“ pizze, tak je vhodná pre vegetariánov.

Je BeFit pizza bezlepková?

Do BeFit pizze sa nepridáva žiadna múka a všetky naše suroviny na pizzu sú taktiež bezlepkové. Nakoľko však BeFit pripravujeme v rovnakých priestoroch a pečieme v rovnakej peci ako klasické pizze (BeFit pizze pečieme na plechoch, takže nedochádza ku kontaktu s plochou na ktorej sa pečú pizze z múky) , tak Vám nemôžeme zaručiť, že sú bezlepkové a ani ich tak nemôžeme označovať.

Aký je čas doručenia objednávky?

Čas doručenia objednávky je vždy orientačný a závisí vždy od miesta doručenia a počtu jedál.